Slovak Czech English French German Hungarian Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish

Hľadaj na stránke

Koho tu máme

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Počet návštev :
208311
 

Lyžiarske strediská:

SKI Areál Brezovica sa nachádza 2km za obcou Brezovica na Orave. V lyžiarskom areáli sa nachádzajú 3 zjazdovky pre menej a viac náročných – 1 x ťažká, ktorá v najstrmšom mieste dosahuje stúpanie 45° uspokojí aj tých najnáročnejších lyžiarov, 1 x stredne ťažká, 1 x ľahká. Po začatí zimného obdobia, keď teplota poklesne pod -2 °C, sa začína s umelým zasnežovaním na trati č.1 a č.2 systémom HKD, ktorý vytvára sneh najviac podobný prírodnému. Všetky lyžiarske svahy sú každodenne upravované snežnými mechanizmami. V stredisku sa nachádza chatka ROBI, kde sídli požičovňa lyží, servis a predaj lyží a zimných doplnkov, reštaurácia, bufet pre lyžiarov, parkovisko. Pre milovníkov bežeckého lyžovania ponúkame trasu z Brezovice cez Ostrý vrch /t.j. koniec vlekov/ na Skorušinu, ktorá sa nachádza v nadmorskej výške 1314 m a určite očarí a uspokojí i náročných lyžiarov. Na vrchole Skorušiny sa nachádza 12m vysoká rozhľadňa.


SKI Centrum Vitanová: Lyžiarske stredisko vhodné pre nenáročných lyžiarov a pre rodinnú lyžovačku.

Udržiavaný lyžiarsky svah prispieva k dobrej lyžovačke a k spokojnosti návštevníkov.Viac na http://www.skivitanova.sk/


SKI park Meander: Moderné stredisko Meander Skipark Vám ponúka unikátnu kombináciu lyžovania a relaxu v bazénoch s geotermálnou vodou. Máme pre Vás prichystanú rýchlu sedačkovú lanovku s odpojiteľným uchytením sedačiek, ideálne pre menšie deti. Udržiavané lyžiarske trate, s umelým snehom, na ktoré pozývame všetkých lyžiarov a snowboardistov.  Viac na http://www.meanderski.com/page.php


Habovka-Rúbaniská: Lyžiarske stredisko vybudované v Studenej doline pod Roháčmi, v blízkosti obce Habovka. Perspektívny lyžiarsky areál s rozvíjajúcimi sa ubytovacími a stravovacími službami.


Nižná-Prasatín: Lyžiarske stredisko s dobre upravenými zjazdovkami. V okolí strediska sú dobré podmienky pre bežecké lyžovanie. Viac na : www.nizna.sk


Podbiel-Pod Pálenicou: Malé lyžiarske stredisko neďaleko obce Podbiel. Viac na www.podbiel.sk


Tvrdošín-Bučník: Prímestské lyžiarske stredisko s ľahkou zjazdovou traťou.
a mnoho ďalších výborných lužiarských stredísk.

 

© 2011 pre ubytovanienaorave.eu vytvoril Richard Gajniak - CompServis | Kopírovanie obsahu, fotografií je povolené iba so súhlasom autora.