Slovak Czech English French German Hungarian Italian Japanese Korean Polish Russian Spanish

Hľadaj na stránke

Koho tu máme

Práve tu je 3 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Počet návštev :
210890
 

Termálne bazény Oravice - Vyhľadávaná turistická oblasť s termálnymi bazénmi a bohatými možnosťami na oddych a rekreáciu. Vhodné prírodné podmienky, čisté ovzdušie vytvárajú z Oravíc vyhľadávané klimatické a termálne kúpele. Možnosť ubytovania a stravovania počas celého roka priťahuje domácich aj zahraničných turistov. Viac informácii na web stránke : http://www.meanderpark.com/

Oravská priehrada - Je významným strediskom cestovného ruchu. Počas letných mesiacov poskytuje vodná hladina vhodné podmienky pre vodné športy, rybolov a rekreáciu. Vyhľadávanou turistickou atrakciou sú plavby výletnou loďou. Záujem návštevníkov priťahuje Slanický ostrov s galériou kamenných a drevených plastík od dávnych oravských majstrov.  Oravská priehrada poskytuje vhodné podmienky pre pestovanie vodných športov. Radi ju navštevujú milovníci jachtingu a windsurfingu, využívajúci východné a severozápadné vetry. Dobré podmienky tu nájdu veslári, ktorí si radi zaveslujú na člne alebo kajaku. Vodnú nádrž Orava radi využívajú aj športoví potápači. Oravská vodná nádrž poskytuje aj vhodné podmienky pre rybolov.

 

© 2011 pre ubytovanienaorave.eu vytvoril Richard Gajniak - CompServis | Kopírovanie obsahu, fotografií je povolené iba so súhlasom autora.